Obchod je nyní uzavřen. Není možné se přihlásit a provést objednávku.

Váš košík je prázdný.

Nabídka výměnných dílů

 

Najděte jeden rozdíl

 

 

 

 

ŠKODA Originální výměnné díly

Víte, že můžete využít veškerých výhod nového originálního dílu za cenu až o 68 % nižší a zároveň šetřit životní prostředí? Stačí využít nabídky ŠKODA Originálních výměnných dílů.

Co jsou výměnné díly?

 

Program ŠKODA Originálních výměnných dílů nabízí továrně renovované díly. Během této renovace je díl detailně rozebrán, vyčištěn, proměřen a zkontrolován. Jednotlivé součástky jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Díky vysokému podílu opětovného využití vrácených dílů je životní prostředí v daleko menší míře zatěžováno odpadem a zároveň nedochází k plýtvání energiemi a výrobní kapacitou.

 

 

Proč nakupovat výměnné díly?


Výhodnější cenová nabídka výměnných dílů oproti novým dílům
Díky nižším vynalo ženým nákladům se cenové zvýhodnění pohybuje v rozmezí 9–68 % (v konečných doporučených cenách na zákazníka).

100% kvalita a standardní dvouletá záruka
Stejné kvalitativní podmínky a záruční doba jako u nového dílu.

Pozitivní přístup k životnímu prostředí
Proces renovace je daleko šetrnější k životnímu prostředí. Ve srovnání s výrobou nových dílů dochází k úspoře elektrické energie a tepla. Životní prostředí není tak znečišťováno emisemi. Kromě toho jsou demontované neopravitelné součásti likvidovány ekologickým způsobem podle nejnovějších postupů.

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.