Obchod je nyní uzavřen. Není možné se přihlásit a provést objednávku.

Váš košík je prázdný.

Šeková knížka

Novinka: Objednávejte přímo do Vašeho emailu či doručení Českou poštou - objednávka ZDE.
 

Cenově výhodné nabídky pro Váš vůz - až 20 % slevy na vybrané servisní úkony.

 


Pokud vlastníte vůz ŠKODA Felicia, Fabia, Octavia, Superb nebo Roomster, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě Vám! Nabízíme cenově zvýhodněné ŠKODA Originální díly a servisní služby, které zaručí Vaši bezpečnou jízdu. U autorizovaného servisního partnera totiž máte jistotu, že používá ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy – špičkové vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány.


Jak šekovou knížku získáte? Máme pro Vás dvě možnosti:

1. V horní zelené liště stiskněte tlačítko Šeková knížka a vyberte zaslání na e-mail. Obržené PDF si vytiskněte podle potřeby.
2. V horní zelené liště stiskněte tlačítko Šeková knížka a zvolte dopravu Českou poštou.Šeková knížka Vám bude doručena až do Vaší schránky zdarma.

Šeková knížka obsahuje následující slevy*:

 

Výměna ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Vztahuje se i na samostatnou výměnu brzdových destiček.


Výměna ŠKODA Originálního středního a zadního dílu výfuku
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Vztahuje se i na samostatnou výměnu středního nebo zadního dílu výfuku.


Výměna ŠKODA Originálních tlumičů
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Pro modely Felicia, Fabia a Octavia platí sleva i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů.


Výměna ŠKODA Originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA.


Výměna rozvodů
Sleva ve výši 15 % z celkové ceny dílů (včetně DPH), týká se pouze ŠKODA Originálního řemenu, kladek a vodního čerpadla.


Zakázka nad 3 000 Kč
Sleva ve výši 10 % na ŠKODA Originální díly, je-li celková cena opravy vyšší než 3 000 Kč (včetně DPH). Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč.


Autokosmetika ŠKODA
Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), může si zákazník vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky zdarma. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků.


Nákup ŠKODA Originálního příslušenství
Sleva ve výši 20% na nákup ŠKODA Originálního příslušenství, pokud jeho hodnota přesáhne 1000 Kč (včetně DPH), je-li celková cena opravy nad 3000 Kč (včetně DPH). Šek nelze uplatnit na nákup zimních kompletních kol. Šek je možné kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.

* Z jedné šekové knížky lze využít více šeků najednou, šek musí být uplatněn při předání vozu do opravy. Slevy nejsou soudně vymahatelné. Vyplacení slevy v hotovosti není možné, ŠKODA Auto a.s. si vyhrazuje právo změny.


Participující servisní partneři ŠKODA, u kterých lze šekovou knížku uplatnit - pro zobrazení klikněte na vybraný kraj:
Praha
Středočeský kraj
Liberecký, Královéhradecký a Pardubický kraj
Karlovarský a Ústecký kraj
Vysočina a Jihomoravský kraj
Plzeňský a Jihočeský kraj
Olomoucký a Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj

Vyhledávání

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.