Obchod je nyní uzavřen. Není možné se přihlásit a provést objednávku.

Váš košík je prázdný.

„Zkoumal a Nespravil“

Značkový servis se vyplatí!

Nezávislé testy vyvrátily široce rozšířené mýty a potvrdily kvalitu autorizovaných servisů ŠKODA.

 

Kvalitní práci může jistě odvádět i autodílna na rohu ulice nebo šikovný soused. O tom nikdo nepochybuje. Navzdory široce rozšířenému mýtu však není pravda, že se u nich zákazníkům vždy dostane stejných služeb a za příznivější cenu než v autorizovaném servisu. Výsledky nezávislých testů naprosto zřetelně dokládají pravý opak!

 
Nezávislý test společnosti Dekra Automobil a.s. se zaměřil na autorizované servisy ŠKODA a neznačkové servisy, které mají opravy škodovek ve své nabídce. Výsledky testů dokazují, že se majitelům vozů jasně vyplatí návštěva autorizovaných servisů ŠKODA. Zatímco autorizované servisy zaznamenaly při odhalování nasimulovaných závad 97% úspěšnost, nezávislé servisy byly úspěšné jen v 43% případů. Jeden z nich navíc neobjevil ani jedinou z pěti závad!
 

Na základě výsledků nezávislých testů proto vznikly filmové spoty "Zkoumal a Nespravil", které s nadsázkou reflektují situaci v některých neautorizovaných servisech.

7 důvodů, proč jezdit do autorizovaného servisu ŠKODA:

Nejširší síť v České republice
K dnešnímu dni je po celé České republice 270 autorizovaných servisních partnerů ŠKODA. Podle studie Urban Science 2009 je průměrná doba potřebná k dojezdu k některému z nich 7 minut.


Moderní vybavení a nejnovější diagnostické přístroje
Majitelé autorizovaných servisů si uvědomují, že tak rychle jak jde dopředu vývoj vozidel, musí postupovat také inovace vybavení dílen.


Pracovní postupy a know-how přímo od výrobce
ŠKODA AUTO daný vůz vyrobila, proto ŠKODA AUTO také nejlépe ví, jak se o něj starat. Personál autorizovaného servisu ŠKODA navíc každé přijaté vozidlo prověří v aktuální databázi a zjistí, zda výrobce nedoporučuje nějaká bezplatná vylepšení nebo aktualizaci softwaru.

 

Personál proškolený specialisty ze ŠKODA AUTO
Personál autorizovaných servisních partnerů je pravidelně školen ve školících centrech ŠKODA AUTO a může tak využívat nejnovějších informací a důležitých diagnostických dat.


Opravy s využitím ŠKODA Originálních dílů
ŠKODA Originální díly jsou shodné s díly používanými při výrobě nových aut. Procházejí tedy stejnými testy a inovacemi jako součástky pro nová auta. Jejich ceny jsou srovnatelné s ostatními díly na trhu; často jsou dokonce nižší. Ještě jednodušší cestou za ještě levnějším autorizovaným servisem a originálními díly a příslušenstvím je pro majitele vozů ŠKODA, jejichž stáří je 4 a více let, nyní také Šeková knížka plná slev. Majitelé ostatních vozů mohou využívat nabídku kompletních cen servisních úkonů.

 

Transparentní a férové účtování provedené práce
Vždy dopředu a přesně víte, kolik a za co budete platit, protože autorizované servisy používají výrobcem stanovené časové normy pro jednotlivé úkony. Zákazník platí pouze za čas stanovený výrobcem pro daný servisní úkon, nikoliv za dobu, po kterou vozidlo jen stálo v dílně a čekalo na zjištění závady a opatření dílů.

 

Kvalitní servisní historie udržuje vyšší zůstatkovou hodnotu vozu
Na trhu ojetin mají jasnou výhodu vozy s poctivě vyplněnou servisní knížkou. Pravidelná servisní historie z autorizovaného servisu udržuje vyšší zůstatkovou hodnotu vozu a zvyšuje jeho šanci na rychlý a bezproblémový prodej.

 

 

Vyhledávání

Tento web používá pouze technické cookies potřebné pro chod webu.